Caution: You are browsing the legacy symfony 1.x part of this website.

Co dalej?

Gdy już przebrnąłeś przez całą instrukcję opisaną w poprzednim rozdziale, to oznacza że masz już w pełni funkcjonalny projekt symfony i jesteś gotowy/a do rozpoczęcia własnego projektu w symfony.

Możesz rozpocząć również czytanie głównej dokumentacji na stronie documentation page dla Twojej wersji.

Na stronie dokumentacji, znajdziesz również poradnik Jobeet, który jest prawdopodobnie najlepszym sposobem, na naukę symfony. Tłumaczy on bardzo dokładnie jak tworzyć aplikacje internetowe krok po kroku i od początku do końca, ucząc jednocześnie o najlepszych praktykach w programowaniu. Możesz również kupić drukowaną wersję książki.

Możesz również przejrzeć książkę symfony reference guide and dive into the symfony framework configuration. Ta książka jest nieoceniona kiedy potrzebujesz szybkiej informacji. Tak jak każda inna dokumantacja symfony, jest również dostępna w wersji wydrukowanej książki.

Framework symfony posiada dużo wspaniałej funkcjonalność oraz wiele bezpłatnej dokumentacji. Warto dodać, że jednym z najbardziej cennych walorów tego projektu Open-Source jest również społeczność, gdzie symfony ma jedną z najbardziej aktywnych i przyjaznych społeczności. Jeśli rozpoczniesz swój projekt z symfony, rozważ dołączenie do społeczności symfony: